Aktywna Fizjoterapia – Fizjoterapeuci


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Gabinet Aktywna Fizjoterapia powstał z myślą zarówno o ludziach aktywnych i czynnie uprawiających sport jak i o osobach uskarżających się na dolegliwości bólowe wywoływane przebytą operacją, ciężką pracą, stresem oraz codziennością. Celem naszego działania jest poprawa państwa samopoczucia, redukcja dokuczliwego bólu i umożliwienie powrotu do ulubionych aktywności.

Stosowana przez nas terapia jest kompleksowa oraz w pełni bezpieczna. Staramy się leczyć nie tylko objawy, ale przede wszystkim przyczyny dolegliwości.


Maciej Rywacki

Maciej Rywacki – ZnanyLekarz.pl

nr PWZF 11890 (sprawdź)

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie swojej pracy w dużych i uznanych placówkach takich jak: Centrum Rehabilitacji Sportowej (CRS), Centrum Kompleksowej Rehabilitacji (CKR) czy SoftMed Laser miałem możliwość pracy z najlepszymi lekarzami oraz fizjoterapeutami. Wysokie standardy pracy z dużych placówek postanowiłem przenieść na poziom lokalnej społeczności, tak bym każdym pacjentem mógł zając się indywidualnie. Prowadzę pacjentów pourazowych, pooperacyjnych oraz sportowców (lekkoatletyka, sporty drużynowe, triathlon).

Stale biorę udział w szkoleniach dla fizjoterapeutów takich jak: Terapia Manualna (metoda Niemiecka oraz International Academy of OrthopedicMedicine), terapia stawów skroniowo-żuchowowych, Medyczny Trening Terapeutyczny (MTT), Suche Igłowanie (DryNeedling), PNF, Masaż Tkanek Głębokich oraz w warsztatach i konferencjach naukowych.

W pracy z Pacjentami staramy się usunąć objawy, a także odnaleźć przyczynę dolegliwości.

Zachęcam Pacjentów aby czynnie brali udział w procesie rehabilitacji poprzez ćwiczenia domowe oraz ukierunkowaną aktywność fizyczną. Doradzam do jakiego specjalisty ortopedii lub treningu udać się po poradę.

Największą satysfakcją dla mnie są przypadkowe spotkania z pacjentami „na mieście” lub siłowni i widok ich powrotu do ulubionych aktywności.

Marcin Jaguś

Marcin Jaguś (Jelitto) – ZnanyLekarz.pl

nr PWZF 45973 (sprawdź)

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu funkcjonalnym. Prowadzi kompleksową terapię z uwzględnieniem biomechaniki i funkcji ciała w odniesieniu do konkretnych aktywności. Prowadzi terapię dzieci i dorosłych.

W pracy wykorzystuje metody i techniki z ukończonych szkoleń:

– International Academy of Orthopedic Medicine

– PNF

– Terapia Manualna Holistyczna dr. Rakowskiego

– Masaż Głęboki Tkanek Miękkich